zarząd

 

prezes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zofia Stodoła – prezes Stowarzyszenia to wieloletni nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupsku, prowadzi zajęcia socjoterapii,  przez uczniów nazywana „panią od pomagania lub od ciuchów”. Rzeczywiście lubi pomagać, lubi spotykać się z ludźmi, kocha swoją pracę, kocha swoich seniorów, kocha swoją wieś … bezgranicznie kocha swoich bliskich i przyjaciół – być może nadużywa słowa „kocham
i ukochuje”  ale ma nadzieję, że jest to mądra miłość.

 Nie toleruje kłamstwa, bywa zakręcona i ciągle gdzieś się śpieszy.

Co jeszcze? …   nasza prezes Zosia,  ma swojego ukochanego Tadeusza i  wspaniałą córkę Aleksandrę … niestety nie ma już swojego synka Tomka.

 

vice prezes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Rudzka – v-ce prezes Stowarzyszenia, wieloletni nauczyciel- wychowawca Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupsku, prowadzi zajęcia wychowawcze z wychowankami Internatu SOSW w Słupsku.

Zajmuje się także wsparciem interwencyjno- terapeutycznym dla osób doświadczających przemocy w rodzinie. Jest terapeutą, certyfikowanym specjalistą w zakresie pomocy osobom doświadczającym przemocy w rodzinie.                                       

W Stowarzyszeniu zajmuję się także wsparciem indywidualnym, grupowym skierowanym do naszych podopiecznym będących w trudnych sytuacjach, często spowodowanych kryzysem w rodzinie, w tym także kryzysem emocjonalnym.

Dużą dawkę energii daje mi muzyka fado, powiew świeżego powietrza i zdrowia związany z jazdą na rowerze  i od ….czasu do czasu kulinarne inspiracje- wypieki słodkości. 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_

Justyna Petrus – Zarzycka – członek  zarządu.